×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
GARCIA, MIA

A whirlwind 24-hour romance about two teens who fall in love in New Orleans on the brink of a hurricane, perfect for fans of Jenny Han and Katie Cotugno and now available in paperback. When Julie needs an escape from family issues and her brother’s PT

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 11,11 €
Znižana cena 11,11 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780062411815

Mladinska knjiga ID

9780062411815

Leto izida

2022

Datum izida

15.09.2022

Število strani

320

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Založnik

HarperCollins Publishers Inc

Avtor

Garcia, Mia

Dimenzije

134 x 201 x 26

BIC

5AQ,YFC,YFM

Opis

A whirlwind 24-hour romance about two teens who fall in love in New Orleans on the brink of a hurricane, perfect for fans of Jenny Han and Katie Cotugno and now available in paperback. When Julie needs an escape from family issues and her brother's PTSD, she heads to New Orleans with her youth group. 320 pages

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

Banner_MAGNOLIA PARKS_960x180px_EMKA.jpg__PID:7eb20cd8-fc43-491f-94d3-37bf96724990
Banner_KER JE MOJA ZGODBA_960x180px_EMKA2.jpg__PID:b3d58583-b4cd-4c29-ace0-0a0445d5bbe3
POPRAVEK_Banner_VELICASTNIH 30_960x180px_EMKA nova.jpg__PID:3bc58180-89ff-4b6e-871e-068f2479c410
Banner_SKALPEL_960x180px_EMKA.jpg__PID:6b7523f8-4ef3-4cdb-8751-0e424dcf6b75