×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
NEWTON, DYLAN

What happens when the queen of romance falls for the king of horror-?you get "a hilarious rom-com romp," perfect for fans of Beach Read. (Kirkus, starred review)

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 11,01 €
Znižana cena 11,01 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9781538708774

Mladinska knjiga ID

9781538708774

Leto izida

2022

Datum izida

30.06.2022

Število strani

384

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Založnik

Little, Brown & Company

Avtor

Newton, Dylan

Dimenzije

106 x 172 x 31

BIC

FR,FRD

Opis

What happens when the queen of romance falls for the king of horror-?you get "a hilarious rom-com romp," perfect for fans of Beach Read. (Kirkus, starred review)

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*NEWTON, DYLAN