×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
LAWRENCE, PATRICE

A stunningly imagined, page-turning, inclusive upper middle gradefantasy adventure, for fans of Nevermoor, Neverwhere and MortalEngines, from bestselling and critically acclaimed author PatriceLawrence.

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 11,11 €
Znižana cena 11,11 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780702315626

Mladinska knjiga ID

9780702315626

Leto izida

2022

Datum izida

01.09.2022

Število strani

432

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Založnik

Scholastic

Avtor

Lawrence, Patrice

Dimenzije

129 x 198 x 29

BIC

YFA,YFC,YFCB,YFCF,YFH,YFN,YFT,YX

Opis

A stunningly imagined, page-turning, inclusive upper middle grade fantasy adventure, for fans of Nevermoor, Neverwhere and Mortal Engines, from bestselling and critically acclaimed author Patrice Lawrence. 432 pages

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...