×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
LEIGH, JUDY

'Brilliantly funny, emotional and uplifting' Miranda Dickinson Heartwarming, hilarious and fun - the perfect read for anyone who loved Eleanor Oliphant is Completely Fine, A Man Called Ove, Ruth Jones and JoJo Moyes.

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 13,88 €
Znižana cena 13,88 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780008269197

Mladinska knjiga ID

9780008269197

Leto izida

2018

Datum izida

03.05.2018

Število strani

368

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Založnik

HarperCollins Publishers

Avtor

Leigh, Judy

Dimenzije

127 x 196 x 30

BIC

1DBK,1DDF,2AB,FA,FRD

Opis

`Brilliantly funny, emotional and uplifting' Miranda Dickinson A funny and heartwarming debut for fans of Celia Imrie and Dawn French. 368 pages

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti