×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
ALICE OSEMAN

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 16,52 €
Znižana cena 16,52 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 3-5 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9781444951400

Mladinska knjiga ID

785286

Leto izida

2019

Datum izida

11.07.2019

Velikost (šxdxv)

1000 × 1000 × 1000

Status dobavljivosti

3-5 delovnih dni

Jezik

ANG

Založnik

HODDER & STOUGHTON LTD.

Avtor

ALICE OSEMAN

Opis

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon. *Includes exclusive Tara/Darcy story!* 320 pages

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*ALICE OSEMAN

O blagovni znamki

Ogled izdelka
novo
220 stopinj poševno: Kosila v pol ure (PODPISANA knjiga) URŠKA FARTELJ

Vezava: Trda