×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
GREEN, JOHN PATRICK

InvestiGators: Ants in Our P.A.N.T.S. is the fourth side-splittingly funny full-colour comic book in the InvestiGators series, written and illustrated by John Patrick Green, perfect for fans of Jamie Smart and Dav Pilkey.

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 10,33 €
Znižana cena 10,33 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9781529066128

Mladinska knjiga ID

866160

Leto izida

2022

Datum izida

07.07.2022

Število strani

208

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Zbirka

InvestiGators!

Založnik

Pan Macmillan

Avtor

Green, John Patrick

Opis

InvestiGators: Ants in Our P.A.N.T.S. is the fourth side-splittingly funny full-colour comic book in the InvestiGators series, written and illustrated by John Patrick Green, perfect for fans of Jamie Smart and Dav Pilkey.

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*GREEN, JOHN PATRICK