×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
EVANS, PAMELA

A heartwarming West London saga from Pamela Evans. Perfect for fans of Katie Flynn, Kate Thompson and Annie Murray.

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 13,88 €
Znižana cena 13,88 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780755374830

Mladinska knjiga ID

9780755374830

Leto izida

2011

Datum izida

01.09.2011

Število strani

416

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Založnik

Headline Publishing Group

Avtor

Evans, Pamela

Dimenzije

200 x 131 x 27

BIC

FT

Opis

A heartwarming West London saga from Pamela Evans. Perfect for fans of Katie Flynn, Kate Thompson and Annie Murray.

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*EVANS, PAMELA

O blagovni znamki

Ogled izdelka
Znanost mirnega življenja DAVID ZUPANČIČ

Vezava: Trda

29,99 €

Na zalogi v 46 poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila

Ogled izdelka

1 skupno število pregledov

AIDEA KLEMEN SELAKOVIČ