×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
EVANS, PAMELA

A heartwarming West London saga from Pamela Evans. Perfect for fans of Katie Flynn, Kate Thompson and Annie Murray.

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 13,88 €
Znižana cena 13,88 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780755374830

Mladinska knjiga ID

9780755374830

Leto izida

2011

Datum izida

01.09.2011

Število strani

416

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Založnik

Headline Publishing Group

Avtor

Evans, Pamela

Dimenzije

200 x 131 x 27

BIC

FT

Opis

A heartwarming West London saga from Pamela Evans. Perfect for fans of Katie Flynn, Kate Thompson and Annie Murray.

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti

Ostali so si ogledali tudi ...