×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
STEEL, DANIELLE

An epic and romantic tale from the world's favourite storyteller. Perfect for readers of Penny Vincenzi, Lucinda Riley and Maeve Binchy

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 13,88 €
Znižana cena 13,88 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780751584745

Mladinska knjiga ID

9780751584745

Leto izida

2021

Datum izida

07.10.2021

Število strani

400

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Založnik

Little, Brown Book Group

Avtor

Steel, Danielle

Dimenzije

127 x 196 x 35

BIC

FA

Opis

An epic and romantic tale from the world's favourite storyteller. Perfect for readers of Penny Vincenzi, Lucinda Riley and Maeve Binchy

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*STEEL, DANIELLE

O blagovni znamki

Ogled izdelka
Znanost mirnega življenja DAVID ZUPANČIČ

Vezava: Trda

29,99 €

Na zalogi v 46 poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila

Ogled izdelka

1 skupno število pregledov

AIDEA KLEMEN SELAKOVIČ

Vezava: Integralna

29,99 €