×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
RAINS, ANNIE

USA Today bestselling author Annie Rains moves to trade paperback with a delightfully romantic read that will appeal to fans of Robyn Carr and Jenny Hale.

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 19,28 €
Znižana cena 19,28 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9781538710050

Mladinska knjiga ID

9781538710050

Leto izida

2022

Datum izida

07.07.2022

Število strani

352

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Založnik

Little, Brown & Company

Avtor

Rains, Annie

Dimenzije

134 x 202 x 28

BIC

FR,FRD

Opis

USA Today bestselling author Annie Rains moves to trade paperback with a delightfully romantic read that will appeal to fans of Robyn Carr and Jenny Hale.

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*RAINS, ANNIE