×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
COBLEY, MICHAEL

Science fiction on an epic scale - a stand-alone science fiction adventure set in Michael Cobley's bestselling Humanity's Fire universe. Perfect for fans of Iain M. Banks or James S. A. Corey's Expanse series. Now in paperback

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 13,88 €
Znižana cena 13,88 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780356501789

Mladinska knjiga ID

9780356501789

Leto izida

2016

Datum izida

22.09.2016

Število strani

544

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Zbirka

Humanity's Fire

Založnik

Little, Brown Book Group

Avtor

Cobley, Michael

Dimenzije

130 x 199 x 34

BIC

FL

Opis

Science fiction on an epic scale - a stand-alone science fiction adventure set in Michael Cobley's bestselling Humanity's Fire universe. Perfect for fans of Iain M. Banks or James S. A. Corey's Expanse series. Now in paperback

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*COBLEY, MICHAEL