×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
REIZIN, P. Z.

The charming new novel from the author of critically-acclaimed Happiness for Humans - a joyful, funny and adorable story for fans of The Rosie Project and The Authenticity Project.

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 12,50 €
Znižana cena 12,50 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780751566765

Mladinska knjiga ID

9780751566765

Leto izida

2021

Datum izida

11.02.2021

Število strani

368

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Založnik

Little, Brown Book Group

Avtor

Reizin, P. Z.

Dimenzije

127 x 199 x 41

BIC

FA,FRD

Opis

The charming new novel from the author of critically-acclaimed Happiness for Humans - a joyful, funny and adorable story for fans of The Rosie Project and The Authenticity Project.

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*REIZIN, P. Z.