×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
TOYNE, SIMON

The electrifying new thriller from Sunday Times bestselling author, Simon Toyne. Only one boy can see the darkness. Only one man can save him from it. ‘Perfect for fans of Lee Child’ Sun

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 12,50 €
Znižana cena 12,50 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780007551651

Mladinska knjiga ID

9780007551651

Leto izida

2018

Datum izida

19.04.2018

Število strani

544

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Založnik

HarperCollins Publishers

Avtor

Toyne, Simon

Dimenzije

197 x 130 x 34

BIC

1D,1DDF,3D,3JM,FH,FJ

Opis

The electrifying new thriller from Sunday Times bestselling author, Simon Toyne. Only one boy can see the darkness. Only one man can save him from it. `Perfect for fans of Lee Child' SUN 544 pages

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*TOYNE, SIMON

O blagovni znamki

Ogled izdelka
Znanost mirnega življenja DAVID ZUPANČIČ

Vezava: Trda

29,99 €

Na zalogi v 46 poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila

Ogled izdelka

1 skupno število pregledov

AIDEA KLEMEN SELAKOVIČ