×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
ROLLINS, DANIELLE

The final time-twisting installment in Danielle Rollins’s epic time travel romance, perfect for fans of Alexandra Bracken and Kiera Cass. Dorothy finds herself completely alone. Roman is dead. Dorothy has seen the evidence with her own eyes—she

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 11,11 €
Znižana cena 11,11 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780062680013

Mladinska knjiga ID

9780062680013

Leto izida

2022

Datum izida

03.03.2022

Število strani

320

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Zbirka

Dark Stars

Založnik

HarperCollins Publishers Inc

Avtor

Rollins, Danielle

Dimenzije

135 x 202 x 23

BIC

YFC,YFG,YFM

Opis

The final time-twisting installment in Danielle Rollins's epic time travel romance, perfect for fans of Alexandra Bracken and Kiera Cass. Dorothy finds herself completely alone. Roman is dead. Dorothy has seen the evidence with her own eyes-she knows that she was the one who killed Ash. 320 pages

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*ROLLINS, DANIELLE