×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
KAVANAGH, EMMA

A brilliant debut psychological thriller by a former police psychologist. But as she delves into his past, she may not like what she finds. ‘Before the plane crash, after the plane crash, such a short amount of time for the world to turn on its head… ‘

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 12,50 €
Znižana cena 12,50 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780099588528

Mladinska knjiga ID

9780099588528

Leto izida

2014

Datum izida

06.11.2014

Število strani

336

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Založnik

Cornerstone

Avtor

Kavanagh, Emma

Dimenzije

199 x 132 x 22

BIC

FF

Opis

A brilliant debut psychological thriller by a former police psychologist. Perfect for fans of Nicci French, Tana French and S. Tom has woken up to discover that his wife was on the plane and must break the news to their only son.`Before the plane crash, after the plane crash, such a short amount of time for the world to turn on its head... `

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*KAVANAGH, EMMA