×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
MIN, KATHERINE

A unique, compelling, and at times bitingly savage novel in the vein of SUCH A FUN AGE and MY SISTER, THE SERIAL KILLER.

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 23,61 €
Znižana cena 23,61 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780349727936

Mladinska knjiga ID

9780349727936

Leto izida

2024

Datum izida

29.02.2024

Število strani

304

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Založnik

Little, Brown Book Group

Avtor

Min, Katherine

Dimenzije

240 x 171 x 28

BIC

FA

Opis

A unique, compelling, and at times bitingly savage novel in the vein of SUCH A FUN AGE and MY SISTER, THE SERIAL KILLER.

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*MIN, KATHERINE