×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
JONATHAN FRENCH

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 13,88 €
Znižana cena 13,88 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: Na zalogi pri dobavitelju

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780356511641

Mladinska knjiga ID

742517

Leto izida

2018

Datum izida

21.06.2018

Status dobavljivosti

Na zalogi pri dobavitelju

Jezik

ANG

Založnik

LITTLE BROWN

Avtor

JONATHAN FRENCH

Opis

A standout adventure fantasy debut that's down, dirty and damn good fun - perfect for fans of Joe Abercombie, Mark Lawrence, Markus Heitz's Dwarves series and Stan Nicholl's Orcs series 464 pages

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*JONATHAN FRENCH