×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
ALICE OSEMAN

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 16,67 €
Znižana cena 16,67 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 3-5 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9781444952773

Mladinska knjiga ID

812061

Leto izida

2020

Velikost (šxdxv)

19 × 229 × 164

Status dobavljivosti

3-5 delovnih dni

Jezik

ANG

Založnik

HODDER & STOUGHTON LTD.

Avtor

ALICE OSEMAN

Opis

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the third volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon. 384 pages

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*ALICE OSEMAN

O blagovni znamki

Ogled izdelka
novo
220 stopinj poševno: Kosila v pol ure (PODPISANA knjiga) URŠKA FARTELJ

Vezava: Trda

32,99 €