×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
EMERY, HANNAH

Resolutions are made Marriages are broken… A gripping domestic thriller set in The Cotswolds and perfect for fans of Liane Moriarty and Adele Parks!

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 12,50 €
Znižana cena 12,50 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780008519735

Mladinska knjiga ID

9780008519735

Leto izida

2022

Datum izida

17.03.2022

Število strani

352

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Založnik

HarperCollins Publishers

Avtor

Emery, Hannah

Dimenzije

153 x 322 x 26

BIC

3JM,FA,FF,FH

Opis

Resolutions are made Marriages are broken... A gripping domestic thriller set in The Cotswolds and perfect for fans of Liane Moriarty and Adele Parks! 352 pages

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*EMERY, HANNAH

O blagovni znamki

Ogled izdelka
novo
220 stopinj poševno: Kosila v pol ure (PODPISANA knjiga) URŠKA FARTELJ

Vezava: Trda

32,99 €

Na zalogi v