×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
SMITH, BRIAN "SMITTY"

Get ready to roll with Pea, Bee, & Jay in this brand-new early reader graphic novel series by Brian “Smitty” Smith, perfect for fans of Narwhal & Jelly, emerging readers, and comic lovers alike! Like all peas, Pea loves to roll.

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 8,43 €
Znižana cena 8,43 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780062981165

Mladinska knjiga ID

9780062981165

Leto izida

2020

Datum izida

01.10.2020

Število strani

64

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Zbirka

Pea, Bee, & Jay

Založnik

HarperCollins Publishers Inc

Avtor

Smith, Brian "Smitty"

Ilustrator

SMITH, BRIAN "SMITTY"

Dimenzije

152 x 210 x 2

BIC

5AG,YFW

Opis

Get ready to roll with Pea, Bee, & Jay in this brand-new early reader graphic novel series by Brian "Smitty" Smith, perfect for fans of Narwhal & Jelly, emerging readers, and comic lovers alike! Like all peas, Pea loves to roll. 64 pages

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*SMITH, BRIAN "SMITTY"

O blagovni znamki

Ogled izdelka
Znanost mirnega življenja DAVID ZUPANČIČ

Vezava: Trda

29,99 €

Na zalogi v 45 poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila

Ogled izdelka