×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
ATAPATTU, TANYA

A touching, moving and rather funny novel about love, loss, family, cultural divides and the voices we all hear inside our heads - perfect for readers of Rowan Coleman and Shappi Khorsandi

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 12,50 €
Znižana cena 12,50 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780751569490

Mladinska knjiga ID

9780751569490

Leto izida

2019

Datum izida

19.09.2019

Število strani

320

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Založnik

Little, Brown Book Group

Avtor

Atapattu, Tanya

Dimenzije

127 x 198 x 20

BIC

FA

Opis

A touching, moving and rather funny novel about love, loss, family, cultural divides and the voices we all hear inside our heads - perfect for readers of Rowan Coleman and Shappi Khorsandi

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*ATAPATTU, TANYA