×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
HARWOOD, JJA

From the Sunday Times bestselling historical fantasy author of THE SHADOW IN THE GLASS comes a tour-de-force of faerie bargains, perfect for fans of THE INVISIBLE LIFE OF ADDIE LA RUE, MEXICAN GOTHIC, and TEN THOUSAND DOORS OF JANUARY

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 19,44 €
Znižana cena 19,44 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780008517922

Mladinska knjiga ID

9780008517922

Leto izida

2023

Datum izida

16.02.2023

Število strani

0

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Jezik

English

Založnik

HarperCollins Publishers

Avtor

Harwood, JJA

Dimenzije

153 x 234 x 32

BIC

1DBKSH

Opis

From the Sunday Times bestselling historical fantasy author of THE SHADOW IN THE GLASS comes a tour-de-force of faerie bargains, perfect for fans of THE INVISIBLE LIFE OF ADDIE LA RUE, MEXICAN GOTHIC, and TEN THOUSAND DOORS OF JANUARY

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

O avtorju

*HARWOOD, JJA

O blagovni znamki

Ogled izdelka
novo
220 stopinj poševno: Kosila v pol ure (PODPISANA knjiga) URŠKA FARTELJ

Vezava: Trda

32,99 €

Na zalogi v 43 poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila

Ogled izdelka
novo
Avgusta se vidiva GABRIEL GARCIA MARQUEZ