×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
GRAVEL, ELISE

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 9,72 €
Znižana cena 9,72 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9780062982223

Mladinska knjiga ID

9780062982223

Leto izida

2020

Datum izida

12.11.2020

Število strani

64

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Zbirka

Arlo & Pips

Založnik

HarperCollins Publishers Inc

Avtor

Gravel, Elise

Ilustrator

GRAVEL, ELISE

Dimenzije

152 x 208 x 7

BIC

5AG,YFW,YQCR

Opis

Perfect for fans of Narwhal and Jelly, Arlo & Pips: King of the Birds is the first in a new early graphic chapter book series about the friendship between Arlo, an arrogant crow, and a sarcastic little bird named Pips. 64 pages

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

O avtorju

*GRAVEL, ELISE

O blagovni znamki

Ogled izdelka
novo
220 stopinj poševno: Kosila v pol ure (PODPISANA knjiga) URŠKA FARTELJ

Vezava: Trda

32,99 €

Na zalogi v 44 poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila

Ogled izdelka
novo
Avgusta se vidiva GABRIEL GARCIA MARQUEZ