×
Preskoči na informacije o izdelku
1 od 1
RAINS, ANNIE

Forever's rising star Annie Rains welcomes readers back to the charming North Carolina town of Sweetwater Springs in this latest installment of her bestselling series, perfect for fans of Debbie Mason and RaeAnne Thayne. Includes a bonus novella!

Cena za kos z DDV. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Redna cena 9,64 €
Znižana cena 9,64 € Redna cena
Znižanje Razprodano
Na zalogi v poslovalnicah takoj ali preko spletnega naročila
Status dobavljivosti: 7-10 delovnih dni

Podrobnosti o izdelku

Poglej vse

ISBN

9781538700884

Mladinska knjiga ID

9781538700884

Leto izida

2020

Datum izida

24.09.2020

Število strani

432

Status dobavljivosti

7-10 delovnih dni

Založnik

Little, Brown & Company

Avtor

Rains, Annie

Dimenzije

106 x 172 x 23

BIC

FR,FT

Opis

Forever's rising star Annie Rains welcomes readers back to the charming North Carolina town of Sweetwater Springs in this latest installment of her bestselling series, perfect for fans of Debbie Mason and RaeAnne Thayne. Includes a bonus novella!

Pogosto kupljeno skupaj

Prikaži vse podrobnosti
Section
Drop element here

Ostali so si ogledali tudi ...

O avtorju

*RAINS, ANNIE